Sitemizden Yapacağınız Alışverişlerde Yüksek Güvenlik Standartları Geçerlidir.

Bu Standartlar Gereği: Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde tutulmamaktadır. Kredi Kartı Ödeme onay işlemi sizinle ilgili banka arasında doğrudan gerçekleşmekte ve bu bilgiler 128 bit şifreli olup internet ortamında 3. şahıslarca görülmesi/kaydedilmesi engellenmektedir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir ve uluslararası bir standarttır.

Bunu: https://www.zerovaonline.com linkine tıklayarak açılan sayfanın adres çubuğunda bulunan kilit ibaresiyle ve bu kilit işaretine tıklayarak açılan pencereden ilgili SSL Güvenlik Sertifikasına ait bilgilerde görebilirsiniz.

Online Alışverişin Güvenli Adresindesiniz.

3D Secure Güvenlik

VISA tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak getirilmiştir.Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimligi doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.