HAKKIMIZDA

ZEROVA GIDA ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. , 20 Yılllık Tecrübesi, Zengin Ürün Yelpazesi ve Kaliteli Üretimi İle Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duyar...

Firmamız dünyanın en kaliteli ve lezzetli fıstığının yetiştiği, fıstığın anavatanı Gaziantep / Nizip bölgesinden; Her çeşit Kuruyemiş Ürünleri ile Pasta, Tatlı, Çikolata, Dondurma ve benzeri sektörlere yönelik bir çok ürün çeşidini Kaliteden Ödün Vermeksizin Üretim ve Pazarlama Faaliyetlerini yürütmektedir.1992 ten bu güne çok yol kat eden firmamızda müşteriye kaliteli ürün sunmak ön planda olmuştur. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamızda, ürün kalitesinde en alt kademeden en üst kademeye kadar çalışan herkes sorumluğunun bilincindedir.

Ürünlerimizi Yurt içinde olduğu kadar yurtdışında satışa sunma çalışmalarımız devam etmektedir. 2009 dan beri yaptığımız ihracatlar, 2012 yılının başından itibaren taleplerin yoğunlaşması, çalışmalarımızda doğru hamleler yaptığımızın göstergesidir. Yurt içi ve yurt dışında bayilik ve şubeleşme çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Zerova Online Borsası; Özellikle antep fıstığı ve kuruyemiş sektöründe aracıları ve masrafları azaltmak için verimliliğin hedeflendiği dinamik ve rekabetçi bir online platformdur. Toptan satış yapan bu platform antep fıstığı ve türevleri birçok ürün ve ihtiyacın bütünüyle karşılanabileceği, farklı kalitelerde ve farklı fiyatlarda ürünler sunan bir online e-ticaret websitesidir.

VİZYONUMUZ

* "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

* Bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve sipariş aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerimizi hatasız yaparak, herzaman eniyisi olmaktır.

MİSYONUMUZ

* Tüm ürünlerimizin tanıtım, pazarlamasına, sipariş ve teslimat aşamalarına ilişkin müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek adına ticari taahhütlerini maksimum şartlarda yerine getirmek,

* Müşterilerimizin minimum hata ile güvenilir ve çağın yeniliklerine uygun bir şekilde en iyi ürünü ve en iyi hizmeti almalarını sağlamak,

* Verdiğimiz hizmetlerde güvenilirlik ve dürüstlüğü ön planda tutarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden fark etmek, yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak.


FATURA BİLGİLERİ

Ünvan : ZEROVA GIDA ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Adres : Atatürk Mah. Prof. Dr. Cahit Tanyol Cad. Yeni Fıstık Hali No: 57/J14 Nizip / Gaziantep / TÜRKİYE

Vergi Dairesi : NİZİP V.D.

Vergi No : 998 082 72 59


BANKA HESAPLARI

Banka Adı : HALK BANKASI

Şube Kodu : 368/NİZİP/GAZİANTEP

Hesap Adı : ZEROVA GIDA ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Hesap No : 10260271

Iban : TR87 0001 2009 3680 0010 2602 71